Moderný vykurovací rebrík Flux vyniká úzkym, elegantným designom a vysokou funkčnosťou. Vďaka svojim kompaktným rozmerom je ideálnou voľbou do kúpeľní, toaliet aj menších priestorov, kde okrem vykurovania poslúži aj ako praktický sušiak na uteráky. Radiátor je dostupný vo farebných variantoch: biela RAL 9016, antracit RAL 7016 a čierna RAL 9005 .
Radiátor je vyrobený z kvalitnej ocele a opatrený odolným, nehrdzavejúcim náterom , ktorý zaisťuje dlhú životnosť aj stálofarebnosť. Ponúka flexibilné možnosti pripojenia (stredové aj bočné) a je vhodný pre teplovodné vykurovacie sústavy.
- rozmer /šírka, hĺbka, výška/ - 240 x 102 x 1500 mm
- vzdialenosť pripojenia: 144 cm (bočné) alebo 5 cm (prostredné)
- tepelný výkon 75/65/20 °C - 450 W
- maximálny pracovný tlak je 0,6 MPa (6 barov)
- maximálna teplota dosiahnutá radiátorom počas prevádzky je 95 °C
- v sade: montážna sada pre uchytenie, odvzdušňovací ventil a uzatváracie zátky
- 2x G ½″ stredové spodné
- 4x G ½″ zhora a zdola na pravej alebo ľavej strane
- počet vešiakov na uteráky: 5

Mexen je známy a uznávaný výrobca kúpeľňových armatúr, ktorý poskytuje komplexné riešenie. Sortiment spoločnosti zahŕňa veľmi veľký výber sprchovacích kútov, umývadiel, vaní, WC mís, sprchových vaní a ďalších doplnkov do kúpeľne. Značka Mexen sa zameriava na modernosť, o čom svedčí zaujímavý, elegantný dizajn a formy. Pokiaľ hľadáte originálne vybavenie kúpeľne, ponuka tohto výrobcu vás určite zaujme.
Mexen ponúka armatúry rôznych tvarov, foriem, farieb a vzorov, vďaka ktorým nebudete mať problém prispôsobiť si ich svojim potrebám a zvolenému usporiadaniu kúpeľne . Každý si určite nájde niečo pre seba, nech už má akýkoľvek vkus. Mexen je kreatívna spoločnosť, ktorá sa riadi duchom doby, ale nezabúda ani na užitočnosť svojich produktov. Produkty zaujmú svojim dizajnom, odolnosťou, sú cenovo dostupné a široko dostupné. S Mexen si zariadite kúpeľňu svojich snov aj v prípade silne obmedzeného rozpočtu.
Parametry
| Farba | Bílá |
|---|---|
| Hĺbka | 102 |
| Materiál | Nerez |
| Šírka | 240 |
| Typ | Dekorativní |
| Výkon | 450 W |
| Výška | 1500 mm |
| Séria | Flux |
| EAN | 5905315966735 |
| Kód | W127-1500-240-00-20 |
| Dopojenie | Centrální |
| Rozstup pre montáž | 144 cm |
| Výrobca | Mexen |
Na balenie si zakladáme! Prezrite si, ako pripravujeme a zabalíme Vašu objednávku.
