Zrkadlo s osvetlením do kúpeľne

Zrkadlo s osvetlením do kúpeľne

Zrkadlo s osvetlením je starostlivým pomocníkom pri starostlivosti o pleť

Osvetlenie zrkadla v kúpeľni je praktická kombinácia, ktorá presně plnia svoju funkciu. Osvetlia vašu tvár a nevytvárá žiadne nežiaduce tiene. Správne smerované svetlo vám uľahčí každodennú starostlivosť o pleť, či už počas holenia alebo líčenia. Zrkadlá so zabudovaným osvetlením sú aj originálnym prvkom interiéru, ktorý vytvorí zaujímavú atmosféru. Kúpeľňové svetlá nad zrkadlo môžu mať rôzne varianty prevedenia. Na výber máte hneď niekoľko možností. Vyberajte podľa vašich preferencií a možností kúpeľne.

Zrkadlová galerka s osvetlením

Zrkadlová galerka plní v kúpeľni hneď niekoľko funkcií naraz. Okrem samotného zrkadla ponúka aj úložný priestor. Do galerky tak schováte kefky, krémy a ďalšiu kozmetiku na dennú hygienu. Ta býva obvykle vystavená na odkladacej ploche umývadla. To vďaka tomu vyzerá upratané a vy máte všetko potrebné po ruke. Alternatívou je aj zápustná galerka, ktorá je určená na vstavanie do niky. Obe možnosti môžu mať vertikálne alebo horizontálne osvetlenie.

Zrkadlo s LED osvetlením

Najčastejším variantom v kúpeľniach je LED osvetlenie zrkadla, kedy je svetlo umiestnené po stranách horizontálne alebo vertikálne. Možností je aj celoobvodové osvetlenie k zrkadlu. Takto podsvietené zrkadlo zaobstaráte v akomkoľvek rozmere aj dizajne - oblé, hranaté aj v nepravidelnom tvare. Moderne vyzerá aj to LED zrkadlo do kúpeľne, ktoré osvetľuje aj priestor za zrkadlom a vytvára tak originálny svetelný rám na stene. V niektorých kúpeľniach sa stretnete aj s tradičným previsnutým osvetlením nad zrkadlom, ktoré je tvorené samostatným svetlom.

Kúpeľňové svetlá k zrkadlu

LED svietidlo sa inštaluje najčastejšie ko kúpelnovému zrkadlu, skrinke alebo na stenu. Takéto osvetlenie nad zrkadlo môže disponovať dvoma režimami, a to teplým a studeným svetlom. V sortimente máme aj svietidlá s ľahkým retro nádychom, ktoré sa hodia na osvetlenie zrkadla v kúpeľni na chalupe alebo chate.

Kozmetické zrkadlo s osvetlením

Ide o menšie zrkadlo so svetlom, ktoré býva inštalované po strane hlavného zrkadla na predlžovacom ramene. To si k sebe môžete pritiahnuť a vrátiť späť podľa toho, ako ho práve potrebujete využiť. Ďalším variantom je kozmetické zrkadlo voľne stojace, ktoré máte po ruke, najčastejšie na odkladacej ploche umývadla. Také zrkadlo máva zväčšovacie sklo, ktoré vám dovolí precízne oholenie aj dokonalé líčenie bez chybičky. Zaistí, že uvidíte na ten najmenší detail.

Magnetické kozmetické zrkadlo

Vybrať si môžete k hlavnému zrkadlo aj magnetické kozmetické zrkadlo, ktoré v prípade potreby jednoducho vyberiete. Vďaka magnetu ho môžete ľahko prichytiť kamkoľvek – na zrkadlo, na dlaždicu aj na vykurovací rebrík.

Ďalšie užitočné funkcie zrkadla

Dnešné zrkadlá vedia oveľa viac, než len ukázať váš odraz. Zaobstarajte si inteligentné zrkadlo so zabudovaným osvetlením, ktoré navyše ponúka funkciu, ktorá bráni zahmlievaniu. V našom sortimente ich nájdete ako zrkadlá s demajstrom. Súčasťou moderných zrkadiel môžu byť aj digitálne LED hodiny alebo napríklad zabudované rádio.

U všetkých týchto zrkadiel s osvetlením je samozrejmosťou zaistenie ochrany pred vniknutím vody podľa danej normy (najčastejšie IP43 a IP44). Tieto normy sa vzťahujú aj na osvetlenie v kúpeľni. Najkritickejšia je tesná blízkosť sprchovacieho kúta alebo vane, kde je kontakt s vodou najviac pravdepodobný. Pri výbere osvetlenia do kúpeľne sa zaujímajte o hodnotu IP.

2024-01-18 08:52:35

Další články

Vybavenie modernej kúpeľne

23/02/2024
Vybavenie modernej kúpeľne Túžite po chytrej kúpeľni, ktorá splní všetky vaše priania? Moderné kúpeľňové vybavenie to dokáže. Zaistí dlhodobý komfort v kúpeľni a reaguje okamžite na vaše individuálne požiadavky. V našom článku prinášame tipy, ako na… (Čítať viac)

Dvojité umývadlo v kúpeľni má množstvo výhod

14/02/2024
Dvojumývadlá ušetria čas v kúpeľni Poznáme niekoľko spôsobov, ktorými si každodenný čas v kúpeľni spríjemniť. Medzi také prvky vybavenia patria dvojumývadlá. Vyrieši efektívne večný problém obsadených kúpeľní a boja o umývadlo počas ranného zhonu. N… (Čítať viac)

Sprchové panely pre luxusný zážitok v sprche

26/01/2024
Sprchové panely zaistia váš luxusný zážitok v sprche Sprchový panel, označovaný aj ako sprchová stena alebo hydromasážny sprchový panel, je modernou a luxusnou alternatívou k jednoduchej sprchovej hlavici. Toto zariadenie zahŕňa hneď niekoľko dodato… (Čítať viac)

Zrkadlo s osvetlením do kúpeľne

18/01/2024
Zrkadlo s osvetlením je starostlivým pomocníkom pri starostlivosti o pleť Osvetlenie zrkadla v kúpeľni je praktická kombinácia, ktorá presně plnia svoju funkciu. Osvetlia vašu tvár a nevytvárá žiadne nežiaduce tiene. Správne smerované svetlo vám uľa… (Čítať viac)

Načítavam...