VOĽNE STOJÚCE VANE - POHODLNÁ RELAXÁCIA V MODERNEJ PODOBE

VOĽNE STOJÚCE VANE - POHODLNÁ RELAXÁCIA V MODERNEJ PODOBE

Kedysi boli neodmysliteľnou súčasťou vybavenia každej kúpeľne. Teraz sú opäť v obľube, lákajú eleganciou a nadčasovým dizajnom. Voľne stojace vane potešia všetkých priaznivcov inovatívnych a jedinečných kúpeľňových trendov. Skvele zapadnú do priestranných interiérov kúpacích salónov a domácich SPA, ale dobre poslúžia aj v miestnostiach s menšou plochou. Pokiaľ snívate o atraktívnom dizajne, ktorý naplní vašu kúpeľňu nádychom luxusu, voľne stojaca vaňa je pre vás dokonalým riešením.
Na trhu nájdete voľne stojace vane rôznych tvarov, materiálov, farieb i designov.

GEOMETRICKÁ ELEGANCIA DO KAŽDEJ KÚPEĽNE

Obdĺžniková voľne stojaca vaňa má jedinečný štýl pre všetkých priaznivcov minimalistického dizajnu. Bez ohľadu na to, ako si plánujete zariadiť kúpeľňu, nekomplikovaný tvar vane dokonale zapadne do každého interiéru a bude dokonalou ozdobou ako moderných interiérov, tak štylizovaných retro izieb. Obdĺžniková vaňa ponúka pohodlný priestor na kúpanie a pohodlnú, ergonomickú polohu.

V kúpeľni sa všetko točí okolo vane. Na to je dobré pamätať pri umiestnení oválnej voľne stojacej vane do centrálnej časti vašej izby. Dizajn decentne zaobleného korpusu a dokonale symetrických tvarov je výnimočným komfortom používania a elegantným dizajnom lahodiacim očiam, s ktorým bude váš kúpeľňový zážitok príjemnejší než kedykoľvek predtým.

PRAKTICKÉ A ŠTÝLOVÉ RIEŠENIE DO MENŠÍCH MIESTNOSTÍ

Mať menšiu kúpeľňu nemusí znamenať koniec snov o voľne stojacej vani. Vďaka unikátnemu dizajnu modelu BACK-TO-WALL, ktorý umožňuje umiestnenie výrobku k stene, je efektný štýl voľne stojacej vane na dosah aj majiteľom menších kúpeľní. Okrem toho má vaňa odkladacej plochy pozdĺž steny, ktoré je možné využiť ako praktické miesto na uloženie kúpeľňových doplnkov, čo z modelu BACK-TO-WALL robí vynikajúcu ponuku spájajúcu funkčnosť s mimoriadnym štýlom.

2022-03-03 10:55:28

Další články

MODERNÁ KÚPEĽŇA S ČIERNOU BATÉRIOU

06/05/2022
Doposiaľ našim kúpeľniam dominovali chrómové batérie v tradičnej „striebornej“ farbe a farebné batérie boli považované za extravagantné. Stále viac ľudí sa však rozhoduje porušiť klasiku a zaobstarať si batérie v rôznych farbách. Čierna sa stáva veľm… (Čítať viac)

Bidet – aký vybrať model a ako sa oň starať?

08/04/2022
V našich domácnostiach sa snažíme voliť moderné a osvedčené riešenia, ktoré zaistia estetiku a vysokú funkčnosť. Preto sa stále častejšie rozhodujeme inštalovať z WC aj bidet, ktorý umožňuje pohodlnú starostlivosť o hygienu intímnych miest. Ešte nedá… (Čítať viac)

VOĽNE STOJÚCE VANE - POHODLNÁ RELAXÁCIA V MODERNEJ PODOBE

03/03/2022
Kedysi boli neodmysliteľnou súčasťou vybavenia každej kúpeľne. Teraz sú opäť v obľube, lákajú eleganciou a nadčasovým dizajnom. Voľne stojace vane potešia všetkých priaznivcov inovatívnych a jedinečných kúpeľňových trendov. Skvele zapadnú do priestra… (Čítať viac)

MEXEN - NOVÝ VÝROBCE V NAŠÍ NABÍDCE

14/09/2021
Nově jsme rozšířili sortiment a přidali do nabídky nového výrobce MEXEN. Výrobce Mexen nabízí široký výběr sprchových koutů, vaniček, volně stojících van nebo koupelnové keramiky. Dále jsme zařadili do prodeje široké množství vodovodních baterií. V… (Čítať viac)

Načítavam...