Nová séria kúpeľňového nábytku LARGA - Svet kúpeľe.sk

Nová séria kúpeľňového nábytku LARGA

Nová séria kúpeľňového nábytku LARGA

Predstavujeme Vám najširšiu kolekciu v histórii firmy CERSANIT, ukazujúcu potenciál značky spojením všetkých kategórií do jednej série: keramika, nábytok, vane, skrinky, armatúry. Séria nábytku je založená na modulárnom riešení v troch farebných prevedeniach. Jedná sa o modernú sériu zodpovedajúcim potrebám, ktoré sú vytvárané teraz a tu v súlade s aktuálnymi trendmi v usporiadaní a dokončení kúpeľní.

Výhody nábytku LARGA:

  • Veľa možností montáže nábytku
  • Jednoduchý systém pre prepojenie modulov medzi sebou
  • Tri farby povrchovej úpravy – biela, modrá, šedá
  • Tri farby rukovätí a nožičiek - zlatá, čierna, strieborná
  • Pracovná doska v 5 farbách: biela, šedá, modrá, mramorovo biela, mramorovo čierna
  • Pracovná doska v 7 dĺžkach: 60, 80, 100, 120, 140, 160, 180
  • Zásuvky a dvierka so systémom soft-close
  • Umývadlové skrinky a doska sa hodí ku všetkým umývadlám dostupným v celosvetovej ponuke
  • Všetky umývadlové skrinky môžete nainštalovať pod hornú dosku


Sanitárna keramika - SilverProtect

Viete, koľko baktérií škodlivých pre zdravie sa každý deň objaví vo vašej kúpeľni? Jedna baktéria stačí na to, aby ich bolo po 24 hodinách dokonca 8 miliárd. Perfektné podmienky pre rozvoj im umožňujú množiť sa alarmujúcou rýchlosťou. Môžete s nimi bojovať pomocou germicídov, ale každý deň sú nahradené milióny nových baktérií. Teraz sa pomocou keramiky z kolekcie Larga môžete účinne zbaviť baktérií vo vašej kúpeľni. Siahnite po osvedčenom a bezpečnom riešení!

Kolekcia Larga je ideálnym riešením pre ľudí, pre ktorých je dokonalá hygiena v kúpeľni obzvlášť dôležitá. Mimoriadne praktické riešenie - SilverProtect: sanitárna keramika pôsobí antibakteriálne (ióny striebra), vďaka čomu môžete výrazne znížiť množstvo používaných chemických čistiacich prostriedkov.

Ióny striebra sú samozrejme úplne bezpečné pre zdravie a zaisťujú spoľahlivú ochranu a bezpečnosť po celú dobu životného cyklu produktu.

Celú ponuku série Larga nájdete na eshopu

2021-12-10 08:20:42


Další články

Ako premeniť kúpeľňu na moderné trendy?

06/01/2022
Premýšľate, ako osviežiť kúpeľňu do moderných trendov bez veľkých stavebných úprav? Zamerajte sa práve na doplnky a detaily. Oživia vašu kúpeľňu a dodajú ju na atraktivite. A pokiaľ chcete držať krok s modernými trendmi, stavte na kontrast čiernej a … (Čítať viac)

Nová séria kúpeľňového nábytku LARGA

10/12/2021
Predstavujeme Vám najširšiu kolekciu v histórii firmy CERSANIT, ukazujúcu potenciál značky spojením všetkých kategórií do jednej série: keramika, nábytok, vane, skrinky, armatúry. Séria nábytku je založená na modulárnom riešení v troch farebných prev… (Čítať viac)

MEXEN - NOVÝ VÝROBCE V NAŠÍ NABÍDCE

14/09/2021
Nově jsme rozšířili sortiment a přidali do nabídky nového výrobce MEXEN. Výrobce Mexen nabízí široký výběr sprchových koutů, vaniček, volně stojících van nebo koupelnové keramiky. Dále jsme zařadili do prodeje široké množství vodovodních baterií. V… (Čítať viac)

Séria VIRGO - znamení krásy

15/07/2021
Predstavujeme Vám novinku - moderný a nadčasovú kolekciu VIRGO.  Koncept VIRGO je jedinečným návrhom pre každého, kto hľadá štýlová riešenie kombinujúce elegantný dizajn s funkčnosťou a najvyššou kvalitou spracovania. Široká škála produktov - od r… (Čítať viac)

Načítavam...