MEXEN - NOVÝ VÝROBCE V NAŠÍ NABÍDCE

MEXEN - NOVÝ VÝROBCE V NAŠÍ NABÍDCE

Novo sme rozšírili sortiment a pridali do ponuky nového výrobcu MEXEN.

Výrobca Mexen ponúka široký výber sprchovacích kútov, vaničiek, voľne stojacich vaní alebo kúpeľňovej keramiky. Ďalej sme zaradili do predaja široké množstvo vodovodných batérií.

Výrobky Mexen sa vyznačujú funkčnosťou, vďaka ktorej bude každodenná hygiena prebiehať v pohodlných podmienkach. Pri zariaďovaní je tiež dôležité okrem funkčnosti aj vkus, ktorý výrobky Mexen rozhodne majú. Pri zariaďovaní kúpeľne je dôležitý zmysel pre estetiku - tu nájdete výrobky, ktoré vašej kúpeľni dodajú lesk a eleganciu. Ponuka tovaru zahŕňa riešenie, ktoré si zamilujú milovníci moderného aj klasického štýlu.

Mexen sa vyznačuje ponukou sprchových vaničiek a kútov v neštandardných rozmeroch iných výrobcov. Ako jeden z mála výrobcov ponúka sprchové kúty s pruhmi, alebo v dymovom skle.

Pokiaľ ste sa rozhodli pre sprchovací kút a nechcete sprchovú vaničku, určite si prezrite odtokové žľaby a rošty. V ponuke v čiernej farbe, chróme, zlatej a ružovo zlatej farbe.

Širokú ponuku tovaru nájdete aj v obľúbenej kategórii Umývadlá na dosku, kde výrobca Mexen ponúka mnoho typov umývadlom rôznych tvarov a farebných kombinácií.

              

V neposlednom rade ponúka Mexen mnoho farebných kombinácií v kategórii vodovodnej batérie a príslušenstva. Jednotlivé tovary sa líšia nielen rozmermi, ale aj tvarom. Náročnejší zákazníci si môžu vybrať miesto najobľúbenejšieho chrómu napríklad zlatú alebo čiernu farbu.

                       

UCELENÚ PONUKU VÝROBCA MEXEN NÁJDETE NA NAŠOM ESHOPU 

2021-09-14 08:40:09

Další články

Ako bezvodý pisoár šetrí vodu

06/04/2023
Šetrite vodu s bezvodým pisoárom Pisoár, ktorý nepotrebuje na splachovanie vodu. Po jeho použití odteká moč priamo do odpadového potrubia. Ide o pisoár s prepracovanou konštrukciou, ktorá obsahuje špeciálne filtre. Vďaka tomu sa nemusíte báť nepríje… (Čítať viac)

Vyberte správne osvetlenie do kúpeľne

22/03/2023
Ako vybrať to najlepšie svetlo do kúpeľne Plánovanie svetla v kúpeľni obvykle získava len málo pozornosti. Pritom osvetlenie kúpeľne je v domácnosti jedným z najdôležitejších. Dokáže malú kúpeľňu opticky zväčšiť a navodiť dojem priestranného interié… (Čítať viac)

Ako vybrať zrkadlo do kúpeľne

01/03/2023
Ako vybrať zrkadlo do kúpeľne Počas zariaďovania novej kúpeľne býva hlavná pozornosť upretá predovšetkým k novému sprchovému kútu a umývadlu. Zrkadlo v kúpeľni sa rieši až na poslednú chvíľu. To je pritom pre našu každodennú prípravu dôležité, bez n… (Čítať viac)

Kuchynská batéria je dôležitý pomocník

17/02/2023
Drezová batéria je dôležitým pomocníkom v kuchyni Vodovodné batérie k drezu je dôležitým prvkom v každej kuchyni. Vyberať by ste ju mali nielen podľa designu, ale predovšetkým podľa ponúkaných funkcií. Okrem typu batérie sa zamerajte na jej ovládani… (Čítať viac)

Načítavam...